מיתוג ותדמית

כאשר עסק או מוצר נמצאים בתחילת דרכם, או כאשר עסק ותיק מעוניין לרענן את הנראות שלו מול הקהלים, אנו ניגשים לתהליך של מיתוג. מיתוג עסקי יוצר את הזהות הרצויה ומייצג את אותה זהות מול קהלי המטרה.

הפרוייקטים האחרונים שלנו

כבעלי עסק בוודאי שמעתם את המילים ‘תדמית’ ו’מיתוג’ נזרקות לחלל האוויר לא מעט. אך האם אתם באמת מבינים מה הן אומרות? ולמה המושגים האלו חשובים, במיוחד למי שמנהל עסק? ובן, בואו נעשה קצת סדר בבלגן.

מיתוג ותדמית - מהם?

באופן כללי, התדמית של העסק היא מה שבעל העסק רוצה שאחרים יחשבו על העסק. לעסק יכולה להיות תדמית רצינית, אמינה ומכובדת (חשבו על עורכי דין, רופאים, חברות ביטוח), תדמית “מגניבה”, קלילה ומושכת (משקאות קלים, טלפונים ניידים חכמים) וכו’. המיתוג הוא מה שנותן לעסק את הייחוד שלו מול קהל היעד. ניתן לומר שמיתוג הוא האופן בו התדמית של העסק משווקת כלפי חוץ.

תדמית ומיתוג מתבטאים בכל החומרים השיווקיים שיוצאים מהעסק: ניירת משרדית, אי-מיילים, אתר האינטרנט של העסק, פרסום בעיתון, פרסום באינטרנט, ועוד. כל החומרים השיווקיים שלכם חייבים לצאת החוצה ממותגים! כלומר, על כל הפרסומים של העסק והחומרים שמוצגים בחוץ להיות בעלי פורמט אחיד, צבעים זהים, גופנים זהים ולוגו זהה. כל אלו מקלים על הלקוחות לזכור את העסק ומסייעים ליצור נאמנות בקרב לקוחות.

תדמית ומיתוג – זה אנחנו

אם אתם עסק חדש שמעוניין להתפתח, או לחלופין עסק קיים שזקוק ל”מתיחת פנים” תדמיתית, אתם מוזמנים לפנות אלינו על מנת שנסייע לכם ביצירת תדמית מנצחת ונמתג אתכם בהתאם לצרכים, לשאיפות ולקהל היעד שלכם.

אצלנו תמצאו צוות מנוסה ומקצועי, הבנה עמוקה של השוק, ראייה שיווקית כוללת – וגם המון יצירתיות, חדות, הבנה עסקית ודרייב אדיר לקחת את העסק שלכם קדימה. מוכנים למסע אל העתיד של העסק שלכם? בואו נתחיל!

העסק שלך זקוק למיתוג מחדש?

נשמח לעבוד איתך על הפרוייקט שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן ואנחנו ניצור עמך קשר:

יאללה, לשיחה.
1
צריכים עזרה?
זמינים כאן :)
דילוג לתוכן