ממשק לניהול האתר

אז יש לעסק שלכם אתר, והוא אפילו נראה טוב, מכיל מידע חשוב, ולפי כל הבדיקות שערכתם, נראה שמגיעים אליו לא מעט גולשים – וחלקם אפילו הופכים ללקוחות. מצוין! אז מה הבעיה? מאז שבנו לכם את האתר, אתם לא בטוחים שאתם יודעים להתעסק אתו, כלומר, להעלות את התוכן ולנהל אותו בעצמכם. מומלץ לעדכן את האתר תדיר כדי שהגולשים ימשיכו להגיע ולקבל מידע עדכני ושימושי. אז מה עושים?

WP • ISL DESIGN

מערכת ניהול תוכן פשוטה תפתור את המצב

לרוב האתרים שמכילים תוכן היום יש מערכות ניהול תוכן המאפשרות לבעלי האתר לתפעל אותו בקלות: להעלות את התוכן מתי שהם רוצים, לעדכן אותו, לשנות אותו, להסיר תוכן לא רלוונטי וכו’. לכל אתר, אפילו הפשוט ביותר, ניתן להתאים מערכת לניהול תוכן. מערכות ניהול תוכן הן לרוב ידידותיות למשתמש, צריך פשוט ללמוד ולהכיר אותן, והן מאפשרות לבצע פעילויות רבות באתר מבלי צורך לפנות לגורם חיצוני. בקיצור, מערכת ניהול תוכן מאפשרת לכם לנהל את האתר ואת תכניו באופן שמתאים בדיוק לצרכים ולדרישות שלכם.

למה וורדפרס?

אחד מכל שישה אתרי אינטרנט בעולם פועל על וורדפרס – קרוב ל – 60 מיליון אתרי אינטרנט עובדים על וורדפרס. כ-100 אלף אתרי וורדפרס חדשים צצים מדי יום באינטרנט, דבר שהופך את וורדפרס למערכת ניהול האתרים הפופולרית ביותר בעולם. אם מדובר באתר תדמיתי או בחנות אונליין עבור עסק קטן או בינוני – וורדפרס היא בחירה מצוינת. בניית אתרים בוורדפרס זוכה לפופולריות עצומה בעולם מסיבות רבות. וורדפרס היא מערכת לניהול תוכן המאפשרת הקמת אתרי אינטרנט חכמים וגמישים, עם ראייה שיווקית מדויקת ותכנון נכון ניתן להקים באמצעות וורדפרס אתרים שיכולים לעשות את ההבדל עבור העסק שלך: אתרי תדמית, אתרי תוכן, חנויות, בלוגים, ניוזלטרים, מגזינים, קורסים מקוונים, דפי נחיתה ועוד.

אז שנדבר על האתר שהעסק שלך צריך?

נשמח לעבוד איתך על הפרוייקט שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן ואנחנו ניצור עמך קשר: