אתר תדמית

אנחנו חיים בעידן דיגיטלי, שותים את הקפה של הבוקר מול אתרי החדשות, מתעדכנים ומעדכנים ברשתות חברתיות לאורך כל היום ולא זזים מהסמארטפון אפילו לרגע. גם כאשר דרוש לנו בעל מקצוע, הדבר הראשון שאנחנו עושים זה לחפש באינטרנט. ולכן, כיום אין עוררין על כך שכל עסק שרוצה להצליח בעולם הדיגיטלי של ימינו חייב שיהיה לו אתר המספק פרטים על שירותיו, כדי שיוכלו למצוא אותו ברשת בקלות ובמהירות. אתר כזה נקרא “אתר תדמית”.

הפרוייקטים האחרונים שלנו

תומר מנופים

לקטופיל מבית כצט

CAPITAL CARS

משרד עו"ד שרון ברבי

ינאי גוטליב

בית יציב

מה זה בכלל אתר תדמית?

אתר תדמית הוא כרטיס הביקור של העסק שלכם. באתר כזה תוכלו לכלול את כל הפרטים החשובים על העסק כגון: טלפון, שעות פעילות, שירותים שהעסק מספק, מחירון ואפילו תמונות. מאותגרים טכנולוגית? אל תדאגו! אתרי תדמית לא חייבים להיות מתוחכמים במיוחד ואפילו לא צריך לעדכן אותם בתדירות גבוהה. הם בסך נועדו לספק מידע בסיסי ללקוחות הפוטנציאלים שלכם.

האתר שלכם צריך לשדר את התדמית המתאימה

חשוב שאתר התדמית שלכם ייראה מקצועי, מושך ומרשים, אבל הכי חשוב שהוא ישדר תדמית שמתאימה לעסק שלכם. למשל, אם את עורכת דין, רצוי שהאתר לא יהיה צבוע ורוד עז ויכלול ציורים של חדי קרן, ואם אתה ליצן ימי הולדת, רקע אפור והיעדר תמונות משעשעות עשויים לדכדך קשות את הילד שמעוניין בשירותיך – ולגרום לו לפנות לליצן אחר…

אתרי תדמית יכולים להביא לכם עוד לקוחות

חוץ מלייצג אתכם ברשת, אתר תדמית יכול גם לשדרג את מאגר הלקוחות שלכם באופן משמעותי. לכן, חלק חשוב מתהליך בניית אתר תדמית, בנוסף לעיצוב, הוא החשיבה על אפיון האתר, קהל היעד ומילות המפתח והתוכן המתאימים, שיקפיצו אתכם למעלה במנועי החיפוש.

אתרי תדמית - קל יותר משחשבתם

אם אתם חושבים שאתר תדמית מצריך תפעול מסובך – אתם טועים! אמנם, כדאי שהאתר יכלול מערכת ניהול תוכן דרכה תוכלו להעלות ולעדכן את התוכן בעצמכם, אך מערכת כזו יכולה להיות פשוטה וקלה להבנה. כך לא יהיה עליכם לפנות לבונה האתר בכל פעם שתצטרכו לעדכן את האתר. אנחנו מאמינים בבניית אתר נוח וקל לתפעול עבור הלקוח, כך מרגע שאתר התדמית שלכם הושלם, תוכלו לשלוט בו ולעדכן אותו כרצונכם.

אז שנדבר על אתר התדמית שהעסק שלך צריך?

נשמח לעבוד איתך על הפרוייקט שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן ואנחנו ניצור עמך קשר:

יאללה, לשיחה.
1
צריכים עזרה?
זמינים כאן :)
דילוג לתוכן