עיצוב ופיתוח

חנות וירטואלית

העסק שלכם מוכר מוצרים או שירותים מסוימים? בין אם יש לכם חנות פיזית, או שאתם משווק פרטי, אתם חייבים שתהיה לכם פלטפורמה נוספת למכירה. אנחנו מדברים, כמובן, על חנות וירטואלית. למי שאינו מכיר את המושג, חנות וירטואלית היא אתר אינטרנט אשר מציע לרכישה אונליין את השירותים או המוצרים שלכם, כך שכל מי שמעוניין בהם יוכל לקנות אותם ישירות דרך האינטרנט.

תמיכה בכל אמצעי התשלום המובילים בשוק

מעטפת שלמה

כל מה שהחנות שלך
צריך תחת קורת גג אחת

קטלוג מוצרים מתקדם

אנחנו נבנה לכם קטלוג מוצרים מתקדם ומניע לפעולה, עם חוויית קניה נוחה. הלקוח שלכם יוכל לסנן את המוצרים שלכם לפי קטגוריה, לפי מותג, לפי צבע, לפי מידה, לפי מחיר ועוד.

הרשמה
ואיזור אישי

הלקוחות שלכם יהנו מהרשמה קלה ופשוטה, איזור אישי מתקדם שיכיל הזמנות קודמות, הזמנה חוזרת בקליק, מעקב על הזמנות ועריכת פרטים אישיים.

כל סוגי
המבצעים

תוכלו לספק לקוחות שלכם מגוון סוגי מבצעים והנחות כגון: 1+1, קנה 1 קבל את השני ב-50% הנחה, קופוני הנחה, 10% הנחה לנרשמים חדשים ועוד.

ספקו ללקוחות שלכם את הדרך הקלה והמהירה לרכוש את המוצרים שלכם

אנחנו נספק לכם חנות חזקה שתאפשר לכם למכור את המוצרים והשירותים שלכם אונליין במהירות ובקלות עם מערכת ניהול מתקדמת, ללא צורך בהתקנת תוכנה או הגדרות מסובכות.

אנחנו מטפלים בטכנולוגיה, כך שתוכלו להתמקד בניהול וקידום העסק שלכם באינטרנט. השירות שלנו מספק עשרות כלים שיעזרו לכם ליצור, לנהל ולפתח את החנות שלכם באינטרנט.

הפרויקטים שלנו

חנויות וירטואליות

חוויית קניה
מושלמת

אנחנו נספק ללקוחות שלך חווית קניה שמשלבת נוחות, בטחון ויעילות. חווית קניה מקצועית ואינטואיטיבית שתאפשר לגולשים לנווט בקלות בין המוצרים באתר. הגולשים יוכלו לראות את המוצרים בצורה מפורטת ולהשוות בין המוצרים לפי מאפיינים שונים כמו מחיר, צבע, גודל ועוד.

והכי חשוב, איזור אישי לכל לקוח שיאפשר לו לנהל את ההזמנות שלו בצורה יעילה ונוחה. כך יוכל לעקוב אחרי ההזמנה שלו ולקבל עדכונים בזמן אמת על סטטוס ההזמנה. בנוסף הלקוח יוכל לבטל או לשנות את ההזמנה שלו בקלות ובמהירות.

דברו איתנו
ותתחילו למכור אונליין בקלות

יאללה, לשיחה.
1
דברו אתנו כאן
זמינים כאן :)
דילוג לתוכן